خدمات
۱۳۹۵-۰۵-۲۹
CNC سی ان سی وکیوم
۱۳۹۵-۰۵-۲۹

اجرا کابینت و دکوراسیون

با هدف پیشبرد هر چه بهتر مجموعه و خدمات رسانی به سروان گرامی بخش تخصصی طراحی و دیزاین دکوراسیون داخلی راه اندازی شده از این رو  مشاور تیم ما در زمینه دیزاین منزل یا محل کار٬ ساخت دکور، انواع پارتیشن، غرفه های نمایشگاهی و چیدمان اداری فعالیت خودر را اعلام می دارد.
آدرس ما : یوسف آباد خیابان جهان آرا
کابینت یک واژه ی فرانسوی است که از کلمه cabane به معنای محفظه ی مخفی گرفته شده است
به طور کلی کابینت ها به دو دسته تقسیم میشوند

کابینت کلاسیک - کابینت مدرن

*کابینت کلاسیک دارای درب ها و تاج هایی هستند با جزئیات و ابزار خوردگی هایی زیاد همراه با دستگیره هایی پر نقش و نگار و با حجم بالا تا بسیار پر شکوه و پر عظمت جلوه کنند که معمولا به سه دسته کابینت‌های ممبران، تمام چوب و روکش چوب تقسیم‌بندی می‌شود.

*چیدمان و سبک طراحی در کابینت های مدرن به گونه‌ای تعبیه می‌گردد که بیشتر شبیه به طراحی‌های امروزی و اروپایی باشد این سبک عموما به دسته‌های کابینت‌های های‌گلاس، لمی گلاس و درب‌های روکش PVC تقسیم‌بندی می‌شوند.در طراحی این کابینت ها موردی که از ظاهر آن مشاهده میشود مرز باریکی است که بین کابینت ها به وجود میاید و چون طراحی معماری مدرن فاقد هر گونه تزئینات اضافی است چهار چوبها و بدنه ها قابل مشاهده نیستند. در رابطه با بحث طراحی کابینت مدرن امکان حذف دستگیره ها وجود دارد و در صورت تمایل کارفرما به قرار دادن دستگیره میتوان از دستگیره هایی استیل بدون هیچ طرح و نقشی استفاده کرد تا از زیبایی کابینت ها کاسته نشود  
ممبران – Copy

کابینت ممبران
این کابینت‌ها که تحت عناوین ممبران، پرس وکیوم، کلاسیک، انزو و یا حتی ۳D نام برده می‌شوند، امروزه بسیار باب شده‌اند. فرآیند تولید آنها بدین صورت است که ابتدا بر روی صفحه MDF را توسط دستگاه CNC، حکاکی می‌نمایند و سپس توسط دستگاه پرس وکیوم روکش را بر روی آن می‌چسبانند.
تمام چوب – Copy

کابینت تمام چوب
درب‌های تمام چوب برای علاقه‌مندان به سبک سنتی و کلاسیک بهترین گزینه است. برای تهیه این درب‌ها از چوب طبیعی استفاده می‌نمایند و سپس آنها را رنگ می‌نمایند
روکش چوب – Copy

کابینت روکش چوب
درب‌های روکش چوب، ورق‌هایی از جنس MDF هستند که یک لایه روکش چوب طبیعی روی سطح آن چسبانده‌اند. بر سطح این درب‌ها گره‌ها و بافت‌های طبیعی چوب مشاهده می‌گردد، اما مانند درب‌های تمام چوب نمی‌شود روی آنها حکاکی یا CNC نمود.
هایگلاس۱ – Copy

کابینت هایگلاس
این درب‌ها از ورق‌های MDF با روکش پلکسی گلاس ساخته شده‌اند و ظاهری براق دارند و پشت آنها معمولا سفید ساده‌اند. AGE یکی از برترین کارخانه‌های داخلی روکش‌کننده این ورق‌هاست. از کارخانه‌های معروف می‌توان کارخانه‌های ترکیه‌ای AGT و Aisik، نیمن آلمان، ساکا ایتالیا و … را می‌توان نام برد.
مات – Copy

کابینت ام دی اف مات
این درب‌ها از ورق‌های MDF با روکش ملامینه مات (HPL) تهیه می‌گردند. از جمله کارخانه‌های داخلی پرس این روکش‌ها می‌توان ایزوفام، آسیا، آریا، آیدا، اکسترا، فرآیند و آلفا نام برد. از کارخانه‌های ترکیه‌ای یلدیز، اینتگره، کاستامانو اینتگره و از کارخانه‌های قوی‌تر اروپایی می‌توان فینسا اسپانیا، ایگر اتریش، کلی آف ایتالیا و … نام برد.
لمی گلس – Copy

کابینت لمی گلاس
مغز این درب‌ها از MDF و روکش آنها از جنس پلی گلاس می‌باشد که در مقایسه با ورق‌های هایگلاس از مقاومت بسیار بیشتری در مقابل خط و خش برخوردار است. برخلاف هایگلاس، پشت این ورق‌ها، هم طرح روی آن و مات است. نوار لبه‌ی آنها هم طرح با رویه‌ی آن قابل تهیه می‌باشد.

دیدگاه ها بسته شده است